Mity zaniedbania lekarskiego Jak zostać niebezpiecznym świadkiem: zaawansowane techniki i strategie ad

Być może powinniśmy polizać nasze rany, wyłapać konsekwentnych przestępców i zapewnić nienaganną opiekę nad każdym pacjentem, jednocześnie oczekując każdego dnia żalu. Jak zostać niebezpiecznym świadkiem, Babitsky i Mangraviti brną w głębokie wody, aby zaoferować strategię sukcesu, gdy uniknie się błędów w sztuce. Niektórzy świadkowie zasługują na rozpoznawalny tytuł eksperta , ale stanie się niebezpiecznym świadkiem eksperckim wymaga specjalnych umiejętności, których wszyscy możemy się nauczyć – czy to w obronie naszych kolegów, naszych instytucji, czy naszych pacjentów. Babitsky i Mangraviti są doświadczonymi adwokatami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w sztuce lekkiej, w tym przypadki związane z niepożądanymi zdarzeniami lub złymi wynikami. Ich doświadczenia próbne zostały uzupełnione przez popularne krajowe seminaria, które rozszerzyły ich spojrzenie na lekarzy i prawników. Dokładne, szczegółowe analizy zachowań eksperta, unikanie potencjalnej zdrady błędnego słowa oraz znajomość nieodłącznych potrzeb sądowych w zeznaniach – każdy z nich ma kluczowe znaczenie dla wpływu eksperta na udaną prezentację przed ławą przysięgłych.
Choć upiększone seriale telewizyjne zajmujące się scenariuszami śledczymi są obecnie powszechne, pomocna jest znajomość nieznanej terminologii. (Na przykład, żargon prawników stwierdzający, że może zostać opublikowany w rzeczywistości oznacza może zostać przekazany jury. ). Zwięźle nakreślone kroki dla stawienia się (lub zmagania) z niebezpiecznym ekspertem służą do informowania czytelników i kierowania ich przez deponowanie zdrady i przygotowania do udanego występu w sali sądowej.
Książka oferuje mnóstwo praktycznych porad na temat zachowania na sali sądowej. Zaleca się naliczanie wysokich opłat wstępnych, które odzwierciedlają zaufanie do wyrażonej bezstronnej opinii i unikają bocznych spojrzeń podczas nagrywania wideo, aby zanegować wrażenie ukradkowego coachingu. Te wskazówki pomagają zapobiegać nieprawidłowościom i zniewalaniu deflacji wiarygodności eksperta. Czytelnicy proszeni są o rozpoznanie, że transkrypcja deponowania jest pod przysięgą i może być blokadą dla przyszłych komentarzy próbnych. Wszelkie osobiste notatki sporządzone podczas składania zeznań mogą zostać później uznane za dopuszczalne i mogą stać się nieodłącznym przedmiotem zainteresowania.
Jesteśmy oświeceni potrzebą poznania, dobitnie ilustrowaną szczegółami sprawy, z charakterystycznymi specjalnymi zastosowaniami i ciągłą znajomością systemu deliktów, szczególnie zasady Daubert. To ważne prawne wyzwanie pozwala sędziemu być strażnikiem, eliminując w ten sposób nierzetelną naukę, a jednocześnie monitorując dopuszczalność zeznań eksperta, co do bezpodstawnych wniosków. Bulletproofing lekarzy z tymi zamkniętymi podejściami do machinacji doradców często prowadzi do podniecenia radości eksperta, podczas gdy niestabilność naczynioruchowa pokonuje doradcę przeciwnika.
Autorzy zapewniają wiele kluczy, aby uniknąć mnóstwa wytrwałych problemów. Przykłady obejmują odwoływanie zaproszeń do prowadzenia zeznań we własnym biurze (przeciwnicy mogą rzucić okiem na zdjęcia, stopnie, dowody na interesy boczne i natężenie ruchu w celu uzyskania przyszłej amunicji). Nawet rozbrajające zapewnienia – tylko o kilka minut więcej – mogą wygasnąć wiele godzin później, gdy zmęczenie i niełasność otwierają bardziej wrażliwe kanały dla przeciwnego obrońcy Niebezpieczny ekspert zawsze pamięta o unikaniu sarkazmu i wymijających umiejętności i powinien stąpać po cienkiej linii, by nie być adwokatem żadnej ze stron. Należy pamiętać, że około 90 procent przypadków jest rozstrzygane przed lub w trakcie procesu na podstawie siły świadectwa eksperta.
Ta książka jest siłą napędową, która służy do oświecenia każdego z nas poprzez intensywne wspólne eksponowanie. Studenci, oficerowie domowi i praktycy wszystko skorzystają z tego realistycznego badania naszego obecnego klimatu medycznego. Chociaż otoczenie to obfituje w różnorodne potencjalne problemy, stają się one podatne na strategie i techniki świadomego i niebezpiecznego eksperta, z którego wszyscy możemy nauczyć się być bardziej skuteczni pod względem medycznym i prawnym.
Martin E. Gordon, MD
Yale University School of Medicine, New Haven, CT 06520
martin. [email protected] edu
[więcej w: kreatynina badanie krwi cena, badanie fsh cena, viagra bez recepty cena ]
[podobne: melisa cieśla, finasteryd cena, przeglądarka skierowań ]

0 myśli nt. „Mity zaniedbania lekarskiego Jak zostać niebezpiecznym świadkiem: zaawansowane techniki i strategie ad

  1. [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: sklep rehabilitacyjny[…]